NAPĘDZANIE INNOWACYJNOŚCI POPRZEZ RYTUAŁY KONSUMPCYJNE

Amati & Associates wprowadza na rynek nową serię niestandardowych warsztatów , aby pomóc klientom w sięganiu do rytuałów konsumpcyjnych.

 

Oferta zawiera sesje wprowadzającą – mająca na celu wsparcie klienta w ocenie znaczenia rytuałów w ich dyscyplinach. Oraz zajęcia bardziej „otwarte” a w nich: zebranie ekspertów zewnętrznych oraz wprowadzenie konsumentów do przyśpieszonej ko-kreacji(współtworzenia).”Rytuały to wielkie źródło innowacji” – odkrywa Filiberto Amati z Amati & Associates. „często zdarza się, że innowacja bazująca na rytuale jest bardziej znacząca, skuteczna i do obronienia – ze względu na silną więź emocjonalną jaką mają konsumenci oraz ich rytuały”. Możecie Państwo poprosić o prezentację warsztatów – odwiedzając stronę Amati & Associate’s albo ściągnąć ją z linka: http://www.filibertoamati.com/download/rituals_workshops.pdf.

Amati & Associates jest firmą consultingową w zakresie wzrostu i rozwoju z siedzibą w Warszawie oraz biurami w Barcelonie i Amsterdamie. Pomagają klientom w podsycaniu wzrostu poprzez rozwój unikalnych pomysłów innowacyjnych, wzmacnianu i czynieniu bardziej znaczącymi marki, lub planowania rozwoju międzynarodowego